Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe NAVA Sp. z o.o.

Szczegóły

Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe NAVA Sp. z o.o.

NAVA to wiodące biuro projektowe, zlokalizowane w Gdańsku, zatrudniające wysoko wykwalifikowanych doradców z dużym doświadczeniem w różnych dziedzinach, przede wszystkim branży morskiej i okrętowej. Od 1992 roku świadczy usługi inżynieryjne oraz doradcze dla największych firm na całym świecie, zwracając uwagę na jakość, terminowość i profesjonalną obsługę klienta.

Dziś, z ponad 28-letnim doświadczeniem, zespołem inżynierów na pokładzie oraz paletą nowoczesnych rozwiązań programistycznych i kreatywnych narzędzi, jest w stanie podjąć się różnych wyzwań technologicznych, zgodnie z hasłem: „You name It. We do It”.

Warto wspomnieć, że w 2019 roku. NAVA otrzymała Nagrodę Pomorską Gryfa Gospodarczego za działalność na rynkach międzynarodowych. Globalne działanie i trzymanie się krótkich czasów reakcji to główny cel firmy. Osiąga to, łącząc wiedzę techniczną z praktycznym zrozumieniem technologii. Niezależnie od tego, czy chodzi o architekturę morską, inżynierię morską, EGCS, BWTS lub nadzór techniczny, w każdym projekcie dostarcza klientom najwyższej jakości usługi inżynieryjne.

NAVA pomaga klientom w obszarze doradztwa techniczno- środowiskowego, przede wszystkim:

  • Doradztwa w procesie wyboru rozwiązań technologicznych
  • Opracowania studium wykonalności technologicznej danego przedsięwzięcia

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 163
Kod pocztowy
80-868
Dodatkowy adres email
nava@nava.com.pl
Telefon
Telefon komórkowy
Komunikator
-
Strona www
NIP
5840301261
Skip to content