Scalac sp. z o.o.

Szczegóły

Scalac sp. z o.o.

Scalac powstał w 2014 roku w odpowiedzi na zidentyfikowanie na rynku problemu z developmentem w Scali, i rozwiązaniami big data, służącymi obsłudze firm za pomocą najnowszych i niestandardowych technologii.

Firma działa na rynku międzynarodowym w branży technologii informacyjnych (ICT), w sektorze wytwarzania oprogramowania. Profil działalności firmy to unikalne połączenie, obejmujące usługi informacyjne, usługi doradcze oraz wytwarzanie własnych produktów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii.

Wytwarzane oprogramowanie ma charakter wysokospecjalistyczny, jest dopasowywane do potrzeb i wymagań klienta. Aplikacje (systemy webowe, blockchain, big data management, analytical dashboards, systemy e-commerce, live streaming) są dedykowane dla klientów na całym świecie.

Scalac świadczy przede wszystkim wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe i wytwarza oprogramowanie dla firm przy wykorzystaniu nowatorskich technologii tzw. programowania funkcyjnego, w szczególności programowania w języku Scala. Oferujemy także development w następujących językach: Akka, Kafka, Apache Spark, Rust, React, Node.js, Typescript, Java Script.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Gdańsk,ul. Czesława Miłosza 9/9
Kod pocztowy
80-126
Dodatkowy adres email
pawel.zajaczkowski@scalac.io
Telefon
Strona www
NIP
5842734834
Skip to content